Stred-cesta-neodhrnutá

Zodpovednosť za riešenie: Zázrivá

Vyriešený

Zanedbávaná zimná údržba cesty na celom úseku IBV Sihly. Cesta je úzko prehrnutá (ak vôbec), dve autá sa ťažko obídu.
Chodníky na IBV celú zimu nikoho nezaujímajú?
Pripomínam samospráve povinnosti vyplývajúce zo zákona:
"Vlastníci a správcovia pozemných komunikácií sú povinní pozemné komunikácie udržiavať v stave zodpovedajúcom účelu, na ktorý sú určené." (zákon č. 135/1961 Z. z. o pozemných komunikáciách v znení neskorších predpisov, §3d, ods. 6).

31. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dakujeme za podnet.
V case zaslania oznamenia traktor vykonaval zimnu udrzbu v Doline, ako nahle bolo mozne odhrnul aj Vami spominanu cast ulice. Vazime si kazdu konstruktivnu pripomienku a chapeme Vase pripomienky. Zimna technika je pohotovosti nonstop, zial neni v nasich silach vzdy ked napadne novy snech byt okamzite na vsetkych cestach naraz, z dovodu roztrusenosti nasich pribytkov. Tymto prosime o Vase pochopenie a zhovievavost pri tejto narocnej ulohe a dakujeme soferom ktori su casto viac ako 12 hodin denne v traktoroch.
V naledujucom linku mate moznost vidiet realne udaje o polohach techniky: https://online.commander-systems.com/custom_maps/dispatching_map/actual_positions.php?map=PdaexbDB&ident=45a4d7f77e2f185819dd972890c99a429c3cda10
Kto? Obec Zazriva
Kedy? dnes

Obec Zazriva

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.