Stred-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Zázrivá

Vyriešený
meno
Martina 08. marca 2019

Chcem sa opýtať ako je možné že všade inde lampy svietia len u nás na Vyšnom konci je tma jak v hrobe... (Dlhšia doba) Včera odbilo ani nie pol ôsmej a zo svetla ( úsporná lampa) bola tma a znovu sa zapli o 10 tej hodine večer a zas sa vypli o pol 12 v noci. Sme nejaký iný ? Ako ostatní občania v iných dolinách. Načo platíme dane keď aj tak nevidíme pokrok.

18. marec 2019

Odpoveď samosprávy

O probléme vieme ale neustále nám vyhadzuje ističe snažíme sa nájsť chybu , podali sme aj reklamáciu u zhotoviteľa osvetlenia čakáme na reakciu . Ospravedlňujeme sa za problém a snažíme sa ho čo v najkratšom čase úplne vyriešiť aby to prestalo pri nepriazni počasia alebo vetre vypínať
Kto? externá firma
Kedy? čiastočne bol podnet vyriešený, pracujeme na úplnom odstránení

starosta Matúš Mních
26. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dakujeme za zhovievavost, problem je vyrieseny.
Kto? externe
Kedy? do mesiaca

Obec Zazriva

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.