Stred-chodník-poškodený obrubník

Zodpovednosť za riešenie: Zázrivá

Vyriešený
meno
Marcel 31. marca 2019

Zosunutý obrubník nad potokom a odtokovou rúrou. Zachviľu sa začne drobiť asfalt.

02. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet budeme to riešiť čo najskôr

starosta Matúš Mních
26. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet vyrieseny. Dakujeme.

starosta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.