Stred-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Zázrivá

Vyriešený
meno
Štefan 06. februára 2020

Nefunkčné osvetlenie v ústredí. Začína sa to od Timanov a končí pri urbáre. Človek ktorý ide ráno na autobus do práce si nevidí pod nohy a v tomto období to nieje žiadna sranda. Len aby sa nestal žiadny úraz.

06. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dodry den,
dakujeme za podnet, problem zo svetlami je uz vyrieseny.
Prajeme pekny den
Kto? údržba
Kedy? dnes

obec

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.