Ráztoky-naukladané drevo v zákrute

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Peter 01. júna 2020

Dobrý deň.V časti Ráztoky naproti domu číslo 33 je na brehu potoka naukladané drevo.Je tam zákruta ,ktorá je kôli tomu dovýšky naukladanému drevu neprehľadná a tým sa stáva nebezpečnou.V zimnom období tam nastáva problém s údržbou ,nakoľko nie je kam odhrnúť sneh a je tam zúžená cesta,že sa ledva obídu 2 autá.Daný úsek podla výpisu nie je v súkromnom vlastníctve,teda by tam nemalo byť nič uskladnené.Ďakujem za vybavenie môjho podnetu. Odfotiť som to nevedel nakoľko je to v zákrute a je to nebezpečne.

01. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dakujeme za info, preverime podnet.
Kto? starosta
Kedy? mesiac

obec Zazriva
02. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobry den,
po obhliadke sme zistili nasledovne:
- predmetna parcela je vo vlastnictve - Slovensky pozemovy fond ,
- statna cesta 3. triedy je vo vlastnictve VUC Zilina a spravuje ju Sprava a udrzba ciest - Kubinska 8 026 80 Dolny Kubin. Odporucame kontaktovat komepentne organizacie.
Kto? VUC Zilina
Kedy? mesiac

obec Zazriva
02. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali subjektom, ktoré označila samospráva ako zodpovedné.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
[email protected]
08. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Slovenský pozemkový fond preveril predmetný podnet.

Pri obhliadke, ktorú vykonali pracovníci SPF dňa 3.7.2020, bolo zistený majiteľ predmetného dreva.

Nakoľko dotknutá E-KN parcela č. 20974/3 v k. ú. Zázrivá sa nachádza v ochrannom pásme štátnej cesty 3. triedy, Slovenský pozemkový fond bude ďalší postup konzultovať so správcom predmetnej cestnej komunikácie.

S pozdravom

Mgr. Martin Kormoš
Hovorca SPF

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.