Nefunkčné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Zemianske Kostoľany

Vyriešený

Zaslal: Peter Divéky, 18. septembra 2016

Na bytovkách na ulici Domovina nesvieti celý víkend svetlo. V ranných resp. večerných hodinách je to dosť nepríjemné najmä pre pracujúcich na zmeny.

20. september 2016

Odpoveď samosprávy

Problém s nesvietiacim, resp. v niektorých uliciach s čiastočne svietiacim verejným osvetlením sme zaznamenali aj na ulici Pažite, Žulovská a SNP. Ide o technický problém, ktorý bol v pondelok 19. 9. 2016 nahlásený dodávateľskej firme zabezpečujúcej rekonštrukciu, nakoľko stavba je v záruke.

Ing. Jana Školíková, starostka obce
25. september 2016

Peter

Prešiel týždeň a závada pretrváva, osvetlenie je stále nefunkčné.
26. september 2016

Odpoveď samosprávy

Nefunkčnosť verejného osvetlenia bola dnes 26. 9. 2016 odstránená.

Ing. Jana Školíková, starostka obce

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.