Zabratie prístupu k smetnému košu

Zodpovednosť za riešenie: Zemianske Kostoľany

Vyriešený

Zaslal: Tatiana , 01. februára 2018

Dobrý den,
V prvom rade je výborne umiestnenie smetiakov na sklo v našej obci. Tento sa nachádza vedľa požiarnej zbrojnice, ale nikto sa k nemu nedostane, pretože si niekto spravil z uličky parkovisko.

06. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
prívesný vozík bol hneď v prvý pracovný deň po doručení podnetu odstránený a kontajner na sklo sprístupnený.


Ing. Jana Školíková, starostka obce

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.