Opakujúci sa zápach v obci

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Zuzka 16. marca 2018

Dobrý deň pani starostka,
včera sme si všetci občania mohli v miestnom rozhlase vypočuť dlhosiahle vyjadrenie sa k zápachu z minulého týždňa, kde sme boli ubezpečení, že i napriek tomu, že sa majiteľovi kontajneru, z kadiaľ zápach vychádza a znepríjemňuje život občanom, síce nariadilo odstránenie kontajneru, čo aj spravil, ale následne ho priviezol na pôvodné miesto a vraj dobre utesnil. Ako ho utesnil a kto to skontroloval a vôbec dovolil, keď zápach už aj počas včerajšieho zastupiteľstva a aj dnes sa neustále šíri po obci? Občania platia dane či v obci a či do štátu, a tak právom očakávame rýchle riešenie bez ohľadu na to, kto to má v kompetencii.. Výhovorka, že obec o tom nemala znalosť je voči obyvateľom trochu trúfalá.

26. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dňa 23. 3. 2018 bola obec telefonicky informovaná o tom, že odpad bol z obce odvezený a zlikvidovaný na skládke.

Ing. Jana Školíková, starostka obce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.