Voľne behajúci pes

Zodpovednosť za riešenie: Zemianske Kostoľany

Vyriešený
meno
Cyklisti 26. augusta 2018

Žiadame o odstránenie problému s voľne sa pohybujúcim psom na ul.Bozeny Nemcovej, ktorého majitelia bývajú v dome c.105.V sobotu 25.8. sme sa išli s deťmi previesť na bicykloch,pričom tento pes počas jazdy zaútočil na moje deti,poškodil odev.Deti boli veľmi vylakane a dlhú dobu po incidente sme ich nevedeli ukľudniť.Tento pes sa pravidelne v noci pohybuje po ulici a znervózňuje iné psi a znemožňuje kľudný spánok a oddych.Dakujem

14. september 2018

Odpoveď samosprávy

Keďže ide o opakovanú sťažnosť na toho istého voľne sa pohybujúceho psa a držiteľ psa nereaguje na písomné výzvy a upozornenia obce na odstránenie problému, bude začaté priestupkové konanie, ktorého výsledkom bude rozhodnutie o uložení pokuty za nedodržiavanie Všeobecne záväzného nariadenia obce Zemianske Kostoľany č. 3/2015 o niektorých podmienkach držania psov na území obce Zemianske Kostoľany.

Ing. Jana Školíková, starostka obce
16. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet bol vyriešený začatím priestupkového konania a uložením pokuty majiteľke voľne pohybujúceho sa psa.

Ing. Jana Školíková, starostka obce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.