Domovina-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Zemianske Kostoľany

Vyriešený
meno
Miloš Pisár 04. júna 2019

Prosím o opílenie okrasných kríkov popri ceste, nakoľko už veľa rokov nikto tento konkrétny ker nezostrihával a je stále väčší a väčší, je znemožnený výhľad pri výjazde z dvorov na pomerne frekventovanú cestu pred č.d. 322. Ďakujem.

20. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, drevina prerastajúca do komunikácie III. triedy bude upravená v priebehu 25. týždňa.
Kto? odbor miestneho hospodárstva
Kedy? 25. týždeň v roku

Ing. Jana Školíková, starostka obce
27. jún 2019

Martina Kováčová

Poprosíme obstrihať aj pred Domovina 256. Vyčistit kanál pri ceste a chodníku.
Ďakujem.

Kováčová
30. jún 2019

Martina Kováčová

Dobrý deň. Kalendárny týždeň 25 už ubehol, Domovina 256, 258 stále nezostrihaná. Prosím Vás, prídite čo najskôr. Tu naozaj nie je vidieť celý pruh pri výjazde na cestu. Prídite sa presvedčiť.
Ďakujem.
- Kováčová
02. júl 2019

Martina Kováčová

Dobrý deň,
a v ktorom roku to bude?


"Dobrý deň, drevina prerastajúca do komunikácie III. triedy bude upravená v priebehu 25. týždňa.
Kto? odbor miestneho hospodárstva
Kedy? 25. týždeň v roku"
06. júl 2019

Martina Kováčová

Je rozumné to odkladať dovtedy, kým sa tu stane dopravná nehoda, niekto sa zraní, alebo príde o život.
Gratulujem Vám k takejto úrovni zmýšlania a riešenia podnetov.
16. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Zeleň, ktorá bola predmetom podnetu, nachádzajúca sa pred rodinným domom č. 322 bola upravená skrátením v 25. týždni dňa 21. 6. 2019.

Ing. Jana Školíková, starostka obce
16. júl 2019

Martina Kováčová

A ostatná zeleň Vás nezaujíma?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.