Ľ. Štúra-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: Zemianske Kostoľany

Vyriešený
meno
návštevník 11. júla 2019

Dobrý deň. Chcem upozorniť na nevhodné umiestnenie reklamy - tabule.
Pri vstupe do krásneho parku a pohľade na rekonštruovaný kaštieľ pôsobí táto tabuľa previazaná o kus kameňa pre návštevníka ako päsť na oko. Môžme sa pýšiť nádhernou zrekonštruovanou kultúrnou pamiatkou tak prečo ju hyzdiť...
Verím, že aj napriek odstráneniu nevkusnej reklamy si spokojný zákazník cestu k podniku nájde.. Ďakujem

16. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za konštruktívny podnet a za upozornenie. Po doručení podnetu sme vykonali miestnu obhliadku a bolo zistené, že o budovu kaštieľa je opretý reklamný pútač. Majiteľka reklamnej tabule bola telefonicky upozornená na nevhodnosť umiestnenia pútača so žiadosťou o jeho odstránenie.
Kto? starostka obce
Kedy? do 2 dní

Ing. Jana Školíková, starostka obce
17. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Reklamný pútač bol dňa 16. 7. 2019 odstránený.

Ing. Jana Školíková, starostka obce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.