Chýbajúci schodík

Zodpovednosť za riešenie: Žiar nad Hronom

V riešení
meno
Daniela 29. októbra 2016

Prosíme o doplnenie schodíka (na J.Považana 11) namiesto položenej betónovej tvárnice, pretože nám na nej včera spadlo dieťa a keď je námraza sa na nej dosť šmýka. Ďakujeme

07. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedené miesto bol pozrieť poverený pracovník MsÚ. Vzhľadom ku komunikácii a parkovaciemu miestu, ktoré je v blízkosti chodníka, hľadáme vhodné technické riešenie na vytvorenie schodíka. O riešení vášho podnetu vás budeme informovať.

Mgr. Katarína Reiterová
marketingová komunikácia
Kancelária primátora mesta
MsÚ Žiar nad Hronom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.