Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Výtlky na parkovisku

Zodpovednosť za riešenie: Žiar nad Hronom

Vyriešený

Zaslal: Ján Miartus, 22. novembra 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

na Hviezdoslavovej ulici pred bytovým domom so súpisným číslom 254 sa na ceste parkoviska nachádzajú 2 veľké výtlky, za dažďa sa tu tvoria veľké mláky, odletujú kusy asfaltu a ničia sa tu automobily

28. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za váš podnet, o týchto výtlkoch vieme, v najbližších dňoch budú odstránené.

Mgr. Katarína Reiterová
marketingová komunikácia
Kancelária primátora mesta
MsÚ Žiar nad Hronom
13. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v priebehu februára opravili naše technické služby pomocou infražiariča takmer 200 väčších i menších výtlkov v meste. Medzi nimi aj výtlky na sídlisku Hviezdoška.

Mgr. Katarína Reiterová
Referent pre komunikáciu
Kancelária primátora mesta
MsÚ Žiar nad Hronom

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.