Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Padajúce značky

Zodpovednosť za riešenie: Žiar nad Hronom

V riešení

Zaslal: Pavol Mesiarik, 01. mája 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

hrozí pád na chodcov

03. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, ešte včera sme požiadali pracovníkov našich technických služieb, aby išli dané miesto prekontrolovať. Podľa všetkého boli skrutky nedostatočne dlhé a upevnené len v hmoždinkách v asfalte a nie až v betóne. Tepelnými výkyvmi sa uvoľnili a došlo k uvoľneniu značiek. V priebehu dnešného dňa dôjde k náprave.

Mgr. Katarína Reiterová
Referent pre komunikáciu
Kancelária primátora mesta
MsÚ Žiar nad Hronom

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.