Padajúci stožiar verejného osvetlenia

Zodpovednosť za riešenie: Žiar nad Hronom

V riešení

Zaslal: Jozef Paukov, 11. októbra 2017

Dobrý deň asi pred mesiacom niekto narazil do verejného osvetlenia do dnešného dňa to nie je upravené a bojíme sa že nám to padne na bytový dom. Ďakujem za vyriešenie môjho podnetu.

17. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, o tomto stĺpe vieme, momentálne čakáme na objednaný tovar (nový stožiar verejného osvetlenia), akonáhle príde, naše technické služby ho vymenia. Predpokladáme, že sa tak stane budúci týždeň.

Mgr. Katarína Reiterová
Referent pre komunikáciu
Kancelária primátora mesta
MsÚ Žiar nad Hronom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.