Označenie parkovacích miest

Zodpovednosť za riešenie: Žiar nad Hronom

V riešení
meno
Jaroslav Turčan 07. mája 2018

Chcel by som požiadať mesto o nakreslenie čiar na parkovanie - na parkovisku pri Rolvise. Autá tam parkujú neusporiadane.
Ďakujem.

09. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, máme v pláne označenie parkovania na tomto parkovisku.

Mgr. Katarína Reiterová
Referent pre komunikáciu
Kancelária primátora mesta
MsÚ Žiar nad Hronom
22. september 2018

Jaro Turčan

Dobry den chcem sa opytat kedy je na plane riesenie ? Dakujem
14. jún 2020

Jaro Turčan

Dobrý deň chcem sa opýtať, že kedy je na pláne riešenie ? Od nahlásenia sú už viac ako 2 roky.
Ďakujem.
15. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
16. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobry den, momentalne su v meste pozastavene vsetky prace tykajuce sa vodorovneho znacenia, kvoli financnej situacii sposobenej koronakrizou.

Mgr. Katarína Reiterová
Referent pre komunikáciu
MsÚ Žiar nad Hronom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.