Partizánska-kanalizácia-chýbajúce kanalizačné poklopy

Zodpovednosť za riešenie: Žiar nad Hronom

V riešení

Od rampy po cintorin sa na pravej strane nachadza niekolko nezakrytych kanalov. Je to cesta na sibenicny vrch, chodievaju sem najma deti so psami z nedalekeho utulku.

19. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
20. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poklopy sme prekontrolovali a pravdepodobne ide o šachty z prepadovej kanalizácie vodojemu. Podnet sme preto postúpili vodárňam. Budeme však sledovať jeho doriešenie

Mgr. Katarína Reiterová
Kancelária primátora mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.