Na Vartičke-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

Čierna skládka na železničnej stanici.

28. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
táto čierna skládka sa nachádza v katastrálnom území obce Ladomerská Vieska, preto sa o jej odstránenie musí postarať menovaná obec.

Mgr. Katarína Reiterová
Referent pre komunikáciu
Kancelária primátora mesta
MsÚ Žiar nad Hronom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.