Bernolákova-spomaľovač-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Žiar nad Hronom

Uzavretý
meno
Zuzana Lumnitzerová 11. mája 2020

Dobrý deň, v záujme ochrany predovšetkým maloletých a zároveň ochranu cyklistov využívajúcich cyklochodnik považujem za žiaducu inštaláciu spomalovacov na cestu v obytnej zóne ulíc Hurbanova/Bernolákova /Jilemnickeho. Rovnako možno pripomenúť školu a detské ihrisko v tejto lokalite. Vopred ďakujem za posúdenie žiadosti.
S pozdravom Zuzana Lumnitzerová.

18. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pre rozhodovanie o umiestnení spomaľovačov je dôležitá najmä nehodovosť daného úseku, nemôžeme ich osádzať na základe žiadosti od jedného občana. Navyše, tu ani nie je možné ísť rýchlo vzhľadom na skutočnosť, že sú tu výjazdy z medziblokových priestorov (miesta ležiace mimo cesty), kde parkujú pred domami autá. Každopádne vás podnet evidujeme a môžeme do budúcnosti uvažovať o znížení rýchlosti na 30 - 40 km.

Mgr. Katarína Reiterová
Referent pre komunikáciu
MsÚ Žiar nad Hronom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.