Verejné služby (kanalizácia, osvetlenie, školy, MHD)

Padajúci stožiar verejného osvetlenia

- A. Dubčeka


11. októbra 2017

Zodpovednosť: Žiar nad Hronom

V riešení
 
Február 2017

Otvorený poklop

- J. Kollára


25. februára 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Žiar nad Hronom

Vyriešený
 
December 2016

Kryt kanálu

- Pártošovej


07. decembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Žiar nad Hronom

V riešení
 
November 2016

Nefunkčné osvetlenie - Hviezdoslavova

- Hviezdoslavova


22. novembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Žiar nad Hronom

V riešení
 

Pošta Žiar nad Hronom 1

- Jiráskova


18. novembra 2016

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení
 
August 2016

Upchatý odtok za "kockami"

- A.Kmeťa


22. augusta 2016

2 aktualizácie

Zodpovednosť: Žiar nad Hronom

V riešení