Žikava-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Žikava

Neriešený
meno
Ľubica Kuklová 20. októbra 2019

Poškodená dlažba na chodníku pri obecnom úrade má za následok uvoľnenie kanálového poklopu. Hrozí nebezpečenstvo prepadnutia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.