Žikava-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Žikava

V riešení
meno
Dušan 03. decembra 2019

chcem sa spýtať do kedy máme ako občania čakať na verejne osvetlenie na ktoré som upozorňoval už viac krát starostu už je tu zima blížia sa sviatky vianočne dôchodci chodia do kostola a neustale je na ulici nedostatok verejného osvetlenia tak sa pýtat kedy sa to mieni riešiť
Ďakujem za odpoved

05. december 2019

Odpoveď samosprávy

Vo veci osvetlenia bola vypracovaná projektová dokumentácia, bolo vykonané ohlásenie drobnej stavby a prebieha výberové konanie na zhotoviteľa

Ing. Jozef Broniš
starosta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.