Žikava-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Žikava

Vyriešený
meno
Pavel Brojo 21. marca 2020

Zdravím vás chcel by som vás poprosiť nakoľko predchádzajúca starostka nedotiahla vecí do konca či sa bude niečo riešiť z nedokončenym odtokom pred naším domom proti väčšom daždi stojí voda na ceste keďže umelý jarcek čo vykopali zaraďuje sústavne kameňom rodina čo má oproti záhradu stačia tam cca 5m dokončiť betóny a jarok je spracovaný do potoka ďakujem za odpoveď.Brojo

25. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Váš podnet sme zaregistrovali, ale vzhľadom k terajšej situácii Vás chcem požiadať o trpezlivosť a týmto podnetom sa budeme zaoberať až po ukončení mimoriadnych opatrení z dôvodu dodržania nariadených obmedzení krízovým štábom SR.

Ing.Jozef Broniš
starosta
15. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Tak ako sme sa sľúbili, že k riešeniu podnetu pristúpime po zmiernení opatrení týkajúcich sa COVID19, sme aj dodržali a 30.6. 2020 bol nedokončený odtok bol dokončený a voda je odvedená tak, aby nestála na ceste.

Ing. Jozef Broniš
starosta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.