Bôrická cesta-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

06. október 2020

Peter Chromiak

Prečo nebol tento podnet riešený?
07. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
07. január 2021

Roman Šimo

Možno sa už nestíhalo pokosiť v roku 2020. Malo, by to byť ešte na mestskom pozemku č. 9036/1.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania