Dolná-chodník-bariéra na chodníku (mriežky)

Zodpovednosť za riešenie: Žilinský samosprávny kraj

Neriešený
meno
Roman Šimo 23. októbra 2020

V úseku chodníka a cyklochodníka bližšie k Budatínu, pri opornom múre, sa nachádzajú mriežky, ktoré nie sú umiestnené v úrovni s plochou chodníka. Aj tým, že okraj chodníka býva často znečistený či zarastený, môže chodec alebo cyklista prísť k úrazu.

23. október 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Uvedená cyklotrasa je v správe ŽSK.
23. október 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
23. október 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Žilinský samosprávny kraj
27. december 2020

Roman Šimo

Mriežky sa tam nachádzajú dve, blízko seba. Momentálne sú aspoň viditeľné. Stabilitu a bariérovosť som však kôli väčšiemu počtu pohybujúcich sa ľudí, neskúšal.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.