Tatranská-stĺpik-poškodený (Tatranská 12)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 27. októbra 2020

Vyvrátený stĺpik pri veľkom parkovisku (ul. Tatranská č. 12). Je možné, že sa jedná o stĺpik súvisiaci s parkovaním. Zjavne ktosi ťahal tento betón po chodníku.

11. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
29. december 2020

Roman Šimo

Už tento rok sa asi tento problém nestihne vyriešiť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania