Cesta k Paľovej búde-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 29. októbra 2020

V jednej časti chodníka v tomto lesoparku (priestor pod domami) sa nachádza vo svahu na krátkom úseku zarastený starší stavebný odpad. Vyčnievajú tam aj železá, ktoré môžu spôsobiť úraz. Je potrebné to tam výraznejšie vyčistiť. Nemám vedomosť o tom, že v minulosti to malo všetko slúžiť na spevnenie svahu.

12. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania