Dlhá-neporiadok a odpadky-čierne skládky (z. Pažite)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

18. november 2020

Martin

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania