Jána Kovalíka-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Autovrak odstavený v blízkosti Vuralu pri vysťahovanom dome.

29. október 2020

Roman Šimo

Jedná sa asi o vozidlo, ktoré ešte nedávno bolo odparkované o niekoľko desiatok metrov ďalej.
https://www.odkazprestarostu.sk/zilina/podnety/87126/jana-kovalika-dlhodobo-odstavene-vozidla-vozidlo-bez-ecv-s-platnou-tk-a-ek
12. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Mestská polícia Žilina, Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
10. december 2020

Roman Šimo

Po uvedenom vozidle tam zostal už iba odpad. Treba veriť, že sa opäť neposunulo o jednu ulicu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania