Matice slovenskej-Zmena typu cestných zábran (pri NAY)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Uzavretý
meno
Roman Šimo 04. novembra 2020

Na "vyradenej" cestnej komunikácii v blízkosti elektrodomu sa nachádzajú betónové zábrany. Podľa možností ich prosím odstrániť a nahradiť napríklad stĺpikmi. Dôvodom je hlavne to, že momentálne tieto zábrany slúžia aj hlavne ako hlavička pre neporiadkumilovných obyvateľov. Vzniká tam teda množstvo odpadu.

11. november 2020

Roman Šimo

Aktuálny pohľad na uvedené miesto.
12. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Samospráva v súčasnosti nezvažuje zmenu typu zábran v danej lokalite. Neporiadok v okolí týchto zábran bol uprataný v spolupráci s verejnoprospešnými pracovníkmi. Zároveň bol podnet preposlaný aj Mestskej polícii v Žiline, ktorá zvýši v danej lokalite dohľad. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina
Kedy? november 2020

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
12. november 2020

Roman Šimo

Ďakujem za vyčistenie uvedeného miesta. Čo sa týka tých zábran, tak či by nepostačovala potom len jedna. Mohlo by sa stať, že takto bude náchylnejšia skôr byť posunutá no odpadky sa nemusia toľko tam už hromadiť medzi tými dvomi.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania