Rondel-zábradlie-poškodené (schodiská do podchodu)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 11. novembra 2020

Skorodované a týmto aj poškodené zábradlie pri schodiskách na Rondli v smere na KC Stanica i v smere z Hálkovej ulice.

07. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
20. december 2020

Roman Šimo

Jedno to zábradlie už povolilo a môže tak dôjsť k úrazu hlavne za tmy, kedy si to človek nemusí hneď všimnúť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania