Suvorovova-strom-zlomený konár (Suvorovova 36)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 12. novembra 2020

Zlomené konáre stromu zásahom i na hlavnú cestnú komunikáciu v blízkosti "Družby" - ul. Suvorovova č. 36.

29. november 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
30. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
20. december 2020

Roman Šimo

Zatiaľ neriešené. Len, aby ten konár nespadol na prechádzajúce auto niekedy.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania