Alexandra Rudnaya-strom-neorezaný (A. Rudnaya 35 x Majochova)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 12. novembra 2020

Výrazne prerastajúci strom na chodník z pozemku na ul. A. Rudnaya č. 35 - križovatka s ul. Majochova.

Na okraj sa pýta otázka, či je tento košatý pekný strom v týchto miestach vhodný, keďže sa tam nachádza stĺp so sieťami. Zjavne bol už orezávaný pri vrcholku. Skôr možno presunúť stĺp. To je už však asi technicky problém.

23. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Vlastníkovi pozemku bola zaslaná výzva na úpravu prerastajúcej zelene. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania