Nemocničná-kanalizácia-posunutý kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman Šimo 16. novembra 2020

Medzi múrom areálu SAD a hlavnou cestou Nemocničná, sa nachádza otvorená dosť hlboká šachta, v ktorej silným prúdom tečie voda. Vedľa na nachádza improvizovaný chodník kadiaľ prechádzajú ľudia. či prespávajú neďaleko bezdomovci. Vhodné by bolo teda uzavrieť a hlavne skontrolovať, či tam nebodaj niekto neskočil alebo nespadol. Nevšimol som si, žeby v tom čase tam niekto v šachte pracoval.

18. november 2020

Roman Šimo

Momentálne šachta prekrytá. Ak tak vykonali zodpovední pracovníci, ďakujem.

Je v tomto prípade možné, že bezdomovci si tam chodia naberať vodu, ak je tá voda vhodná aspoň na umývanie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.