Nanterská-prepadnutý povrch (medzi cyklotrasou a vet. klinikou)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 18. novembra 2020

Už dlhšiu dobu prepadnutá časť zeminy vedľa chodníka v blízkosti pilierov premostenia na ul. Sv. Cyrila a Metoda.

02. december 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
02. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania