Pri Celulózke-stĺpik-poškodený (označenie vedenia) (pri VN Jama)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 18. novembra 2020

Nahnutý stĺpik s označením rozvodnej siete. Nahlasujem, aby nedošlo k výraznejšiemu poškodeniu.

Zodpovednosť možno na strane SSE.

02. december 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
02. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
13. december 2020

Roman Šimo

Momentálne sú tam pohodené v blízkosti výpustu z rybníka dve takéto značky.

Označovače káblového vedenia, môžu mať súvis s bunkou rybárov, ktorá sa nachádza práve pri rybníku. Kto je však distribútor, nie je mi známe. Priamo to ale pôjde predpokladám z elektrárne na Vodnom diele.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania