Košická-lavička-poškodená (pri ČS hypermarketu)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 18. novembra 2020

Je vhodné odstrániť a možno vymeniť za novú lavičku pri zastávke MHD (hypermarket).

19. november 2020

Roman Šimo

Táto zdevastovaná lavička bola konečne po niekoľkých rokoch odstránená. Za to ďakujem. Bola však nahradená novou. Tá stojí momentálne na chodníku. Bolo by vhodné ju presunúť práve mimo chodník, ak to nie je iba dočasné riešenie. Okrem toho ma zaujíma, či reklamná agentúra, ktorá má na novej lavičke svoju reklamu, dostala povolenie na uvedenú realizáciu.
02. december 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
02. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania