Pri Celulózke-zabudnutá značka a kovová zábrana (cesta okolo VD)

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Roman Šimo 19. novembra 2020

Pravdepodobne po cyklistických pretekoch Okolo Slovenska v mesiaci september 2020, zostalo pri vodnom diele značenie. Dokonca som si všimol pri neďalekom skateparku časť kovovej zábrany, ktorá mohla byť tiež použitá pri tomto podujatí.

07. december 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Dobrý deň, uvedená komunikácia nie je v správe mesta. Správcom je pravdepodobne ŽSK prípadne, SVHP.
07. december 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
07. december 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme poslali Vodohospodárskej výstavbe aj organizátorovi cyklistických pretekov.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
27. december 2020

Roman Šimo

Aktuálne spomínané zábradlie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania