Karpatská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Uzavretý
meno
Roman Šimo 19. novembra 2020

Zjavne niekoľko mesiacov odstavené vozidlo na parkovisku pred bytovým domom oproti predajni bicyklov. Pozemok č. 7880/6 je však súkromný.

20. november 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Dobrý deň, ďakujeme za podnet. V danej veci je potrebné konaktovať správcu pozemku, na ktorom sa vozidlo nachádza. Samospráva v danej veci nemôže vykonať odťah vozidla, keďže ide o súkromný pozemok.
20. november 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
20. november 2020

Roman Šimo

Ďakujem za odpoveď, ktorú som aj očakával. Zo svojej pozície sa mi nedá presne určiť správcu pozemku, na ktorom sa parkovisko nachádza. Iba odhadujem, kto to je. No, vozidlo tam odparkované už niekoľko dlhých mesiacov musí prekážať predovšetkým ľuďom tam bývajúcich alebo okolitým prevádzkam. Rešpektujem teda uzatvorenie podnetu, i keď ma mrzí, že to vozidlo na otvorenom verejnom priestore môže chátrať i naďalej.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania