Univerzitná-vertikálna značka-znečistená (pri hájovni)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 19. novembra 2020

Znečistená zle viditeľná dopravná značka pri "Hájovni".

07. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený podnet sme zaevidovali do poradia. Výmena DZ bude realizovaná v závislosti na finančných prostriedkoch samosprávy vyčlenených na tento účel, ako aj závažnosti poškodenia a poradia, v akom bol podnet nahlásený. V súčasnosti evidujeme veľké množstvo podnetov týkajúcich sa dopravného značenia a rozpočet na jeho opravu, obnovu či výmenu je obmedzený. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania