Nám. gen. M. R. Štefánika-nepoužívaná rozvodná skriňa

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 20. novembra 2020

Už na pohľad niekoľko rokov nedotknutá rozvodná skriňa. Je obrastená rastlinami. Komu patrí? Ak nikomu a je nefunkčná, mala by sa odstrániť. Súvisí to s blízkym pamätníkom M. R. Štefánika v prípade, že bol niekedy osvetlený?

07. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania