Pri Celulózke-informačná tabuľa-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilinský samosprávny kraj

Neriešený
meno
Roman Šimo 20. novembra 2020

Popísaná informačná tabuľa pri prístrešku v blízkosti rybníka v Celulózke.
Chýbajúce dosky na sedenie.

07. december 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Dobrý deň, poškodená informačná tabuľa je v správe ŽSK.
07. december 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
07. december 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Žilinský samosprávny kraj

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania