Gabajova-vozidlo bez EČV, bez platnej TK (Gabajova 22) (Opel)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 23. novembra 2020

Zjavne už dlhšiu dobu odstavené vozidlo pri výškovom paneláku na ulici Gabajova č. 22.

07. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Mestská polícia Žilina, Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania