Čulenova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve (x Nešporova)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 23. novembra 2020

Množstvo odpadkov sa opakujúce každý rok v blízkosti križovatky ulíc Čulenova-Nešporova-J. Sklenára.

07. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania