Predmestská-parkovisko-betón poškodzujúci podvozky

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Martin Furdek 25. novembra 2020

Začiatok parkovacej plochy pre automobily je vyvýšený o cca 20 cm (pravdepodobne miesto slúžilo ako stanovisko smetných košov), keď tu chce zaparkovať osobný automobil nepodarí sa mu to bez poškodenia podvozku. Je potrebné vyfrézovanie. Taktiež by bolo dobré namaľovať parkovacie pruhy,

07. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania