Centrálna-priechod pre chodcov-zle viditeľný (x Obvodová)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 24. novembra 2020

Slabo viditeľný priechod pre chodcov na križovatke Centrálna - Obvodová.

03. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Vodorovné dopravné značenie bude obnovované v prvej polovici roku 2021. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.