Veľký diel-kôš-neukotvený v zemi (obratisko trolejbusov)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman Šimo 24. novembra 2020

Stĺpik smetnej nádoby pri obratisku trolejbusov v spodnej časti ulice, nie je dostatočne ukotvený v zemi.

26. november 2020

Roman Šimo

V tomto čase vyriešené, ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania