Košická-chodník-bariérový (Pri zast. SAD Košická; pred Merkury)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 25. novembra 2020

Chodník vedúci popri hlavnej ceste v úseku autobusovej zastávky MHD - OC pre dom a byt a čerpacou stanicou, je v bariérovom a znečistenom stave. Množstvo prasklín, cez ktoré rastie tráva.

Chodník je podľa môjho názoru aj zbytočne široký. V prípade rekonštrukcie sa môže prihliadať na tento fakt a nekopírovať tak pôvodné rozmery. Viem si však predstaviť aj vybudovanie cyklochodníka po tejto strane smere Košická križovatka - ul. Pri Celulózke (pod mostom - odbočka Rosinky). Uvádzam v samostatnom podnete, aby sa podnety "nemiešali"
https://www.odkazprestarostu.sk/zilina/podnety/80748/kosicka-chodnik-chybajuci

26. november 2020

Matúš 👍

chodník v intraviláne - v správe Mesta.
07. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania