Rosinská-zábradlie-chýbajúce (Rosinská 30/A)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 25. novembra 2020

Už dlhšiu bližšie neurčenú dobu chýbajúce zábradlie pri odbočení z bytového komplexu na Rosinskú cestu.

07. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.