Bagarova-označníky MHD-poškodené (zast. Rosinky)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 26. novembra 2020

Stĺpiky značenia autobusovej zastávky na obidvoch stranách cesty v blízkosti križovania s Rosinskou cestou sú na pohľad vhodné na určitú formu renovácie.

10. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Dopravný podnik mesta Žiliny s. r. o.

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania